Ender Saraç’tan Müthiş Patates Diyeti

7 gün boyunca uygulayacağınız patates diyeti ile 1 haftada 5 kilo birden vermek mümkün. Peki Ender Saraç’ın patates diyeti nasıl uygulanır? Patates niyeti nedir? Patates diyeti ile zayıflayanlar oldu mu? İşte yanıtı…

Potasyum bakımından zengin olan patatesin vücuda faydası olmasının yanı sıra kilo vermede de etkisi çok büyük. Kilo vermek ümidiyle bu diyeti uygulayan birçok kişi diyet sonrasında eski kilolarını geri almadıklarını ve yeniden diyete başlayacak kadar kendilerini enerjik hissettiklerini söylüyor.

Peki, patates diyeti nasıl yapılır?

patates diyeti

İşte 7 günlük patates diyet listesi…

İLK 3 GÜN: Sabah 2 orta boy, öğlen 2 orta boy ve akşam 3 orta boy haşlanmış patates tüketilir.

4. GÜN: Sabah 1 elma ve 2 mandalina, öğlen 2 orta boy patates, akşam 2 adet ızgara ya da haşlanmış tavuk but ızgara, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ kullanılarak hazırlanan yeşil salata tüketilir.

5. GÜN: Sabah 1 elma ve 2 mandalina, öğlen 1 elma ve 2 mandalina, akşam 2 porsiyon ızgara balık veya bonfile et ile karışık salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ) tüketilir.

6. GÜN: Sabah 1 elma ve 2 mandalina, öğlen 1 elma ve 2 mandalina, akşam 2 porsiyon ızgara balık veya bonfile et ile karışık salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ) tüketilir.

7. GÜN: Sabah 1 elma ve 2 mandalina, öğlen 1 tatlı kaşığı sıvı yağ kullanılarak hazırlanan patates salatası, akşam tavada yağsız 3 yumurta ve yeşil salata tüketilir. Metabolizma hızını arttıran bu diyet ile bir haftada 5 kilo vermek mümkün olabilir.

NOT: Tek tip bir beslenme şekli uygulanacağı için diyetisyenlerin tavsiye etmediği bir diyet türüdür.

Patates Diyeti Videolu Anlatım Aşağıdadır.

Tüm Diyet Listelerimiz İçin

Fazla Kilonuz Var ise Egzersiz Hareketleri İle Kilo Vermek İçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir